گروه تولیدی YELSEL در جهت توليد شيلنگ پنوماتيک از سال 1397 به شماره بهره برداري 112520265793 در شهر تبريـز با مدیریت آقاي ناصر مسعودي تأسیـس گردیـد . همچـنین این شرکـت توانسته است توسـط نیروهای متخصـص و کارآمـد و با استفـاده از دستگاه ها و مواد اوليه در حد استانـدارد جـهاني و تولیـد کیـفیت برتـر محصـول ، سهـم بیشتری از بازار داخلی را به خود اختصاص دهد .

لوله و شیلنگ (POLYURTANE PU) پلی اورتان ترکیبی از لاستیـک و پلاستـیک می باشـد و بهترین خواص هر دو پلاستیک و لاستیک را دارست و به همین دلیل دارای مقاومت سایشی و پارگی، مقادیر کششی ، طول کششی و انقباض کم میباشد.پلی اورتان به طور طبیعی انعطاف پذیر است و توانایی های خمشی تقریبا نامحدود را نشان می دهد. شیلنگ های پلی اورتان ( PU ) از نوع شیلنگ های پنوماتیکی نرم و انعطاف پذیر می‌باشد.
مواد اوليه درجه يک و در حد استاندارد هاي جهاني و بدون افزودن مواد بازيافتي که اکثر محصولات وارداتـي موجود در بازار ايـران، تا 50 درصد از مواد ضايعاتي استفاده شده که عامل اصلي اکثر ترکيدگي و فرسايش سريع آنها مي‌باشد.

محصولات توليدي YELSEL با ضمانت مورد تاييـد وزارت صنايع استان به خريدار تحويل داده ميشود و اين واحد در مورد کيفيت محصولاتـش پاسخـگو بوده و مواد اوليــه و اقلام استفاده شده در توليدات خود را از مطمئن ترين و با کيفيت ترين شرکت هاي خارجي تهيه ميکند.

آدرس شرکت: ایران – تبریز / جاده آذرشهر – بعد از نیروگاه حرارتی – روبروی حوله هنر – جنب کامل طلایی

کد پستی : 5356135797

تلفن تماس : 09141146540

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (هیچ امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *