آموزش نحوه دریفت کشیدن

چگونه دریفت بکشیم

در این مقاله می خواهیم با نمایش فیلمی کوتاه، نحوه ی دریفت(Drift) کشیدن را به شما آموزش بدهیم تا بتوانید این حرکت زیبا را البته با رعایت اصول ایمنی انجام بدهید، چند نکته در مورد دریفت کشیدن وحود دارد که در زیر ما به آن ها اشاره می کنیم.

اول اینکه باید نسبت به این هشدار توجه کنید که انجام این کار تنها در محیطی که مناسب این کار باشد، باید انجام بگیرد.
اول از همه شما به یک ماشین دیفرانسیل جلو (ترجیحا دنده اتومات) نیاز دارید. این کار با ماشینی که دارای گیربکس دستی است هم قابل انجام است اما بهتر است از ماشین اتومات استفاده کنید.
یک دستکش تهیه کنید، برای انجام دریفت حتما به یک جفت دستکش نیاز دارید. و هر چقدر هم این دستکش ها تنگ تر باشند بهتر است.
ماشین را باید در دنده دو قرار بدهید، شما نمی توانید از دنده های سبکتر استفاده کنید. در تمام مدت دریفت ماشین باید در دنده دو باشد.
خیابان عریضی پیدا کنید که دارای پیچ باشد. و در ضمن خیابانی انتخاب کنید که کسی آن اطراف نباشد و حتی الا مکان خیابان خلوتی باشد.

 چگونه دریفت بکشیم

چگونه دریفت بکشیم

چگونه دریفت بکشیم

ماشین را در دنده دو قرار دهید و حرکت کنید. به خاطر داشته باشیدکه دنده های بالاتر سرعت شما را افزایش می دهد. سرعت بالا خطر تصادف را افزایش می دهد.
با سرعت مناسب وارد پیچ بشوید. مراقب باشید به هیچ وجه در زمان وارد شدن به پیج گاز ندهید، این کار بسیار خطرناک است و ممکن است باعث کشته شدن شما بشود. در موقغ وارد شدن به پیچ هیچ کاری نکنید، نه گاز نه ترمز!
مهمترین بخش در دریفت کشیدن استفاده از ترمز دستی است. ترمز دستی باعث می شود لاستیک های عقب قفل شوند و چسبندگی خودشان را از دست بدهند.
زمانی که به پیچ رسیدید، فرمان را در جهت موافق پیچ بچرخانید و ماشین شروع به چرخیدن می کند. در همین هنگام ترمز دستی را بکشید. حواستان باشد که دکمه ی ترمز دستی را فشار دهید
زمانی که ماشین چرخید باید از گاز استفاده کنید. زمانی که عقب ماشین چرخید باید با پا به گاز ضربه بزنید. وقتی ضربه زدید ماشین به سمتی که فرمان را چرخاندید می چرخد و شما باید فرمان را به سمت مخالف بچرخانید و به اندازه ای که ممکن است از پیچ دور شوید
زمانی که دریفت می کنید و با پا به گاز ضربه می زنید باید دائما ترمز کنید تا کنترل ماشین از دستتان خارج نشود. گاز ترمز گاز ترمز و از پیچ رد می شوید.
یک موسیقی خوب پخش کنید و دریفت را آغاز کنید
در فیلم زیر ما به صورت تصویری آموزش دریفت را برای شما ارائه کرده ایم. فقط به خاطر داشته باشید که نکات ایمنی را رعایت کنید و از دریفت خود لذت ببرید

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (1 امتیاز, میانگین: 3٫00 از 5)
Loading...

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *