آموزش دریبل رنگین کمانی

دريبل رنگين کمان

دریبل (به انگلیسی: Dribbling) در بسکتبال و فوتبال یک عامل مهم برای نفوذ، حرکت و مانور دادن در اطراف مدافع می‌باشد. هدف اولیه از دریبل ایجاد حرکت و فرصت برای کسب امتیاز می‌باشد؛ و امکان پاس دادن به یک تیم برای کسب امتیاز را نیز می‌دهد. حالت‌های عبور از یک مدافع با دریبل برای نفوذ به سمت سبد و حرکت با توپ برای آزاد شدن یار دیگر، فرض‌های قابل قبول برای استفاده از دریبل است. دریبل همچنین انتخاب قابل قبول برای جلو بردن توپ در طول زمین هنگامی که یک پاس قابل انجام نیست، حرکت با توپ برای ایجاد موقعیت بهتر برای پاس دادن، اجرای یک نقشه تیمی و خارج شدن از یک دفاع سنگین یا تله حریف است. یکی از خطاهای مرسوم در هنگاه دریبل زدن در بسکتبال، دابل می‌باشد.

چگونه دریبل رنگین کمانی بزنیم

دريبل رنگين کمان

دريبل رنگين کمان کاستا همچنان مورد توجه رسانه های آلمان هست و امروز هم کاستا در جواب به روبن که گفته بود بايد برای حريف احترام بيشتری قائل بشه و وقتی 3-0 جلو هستيم چنين حرکت هايی برای تحقير حريف انجام نده گفته که باز هم اين کار رو انجام ميده! و اين رو بخشی از فوتبال برزيلی ها دونسته…
کيکر اينو با نيمار مقايسه کرده و به نظر من هم کاستا کمی جوگير شده و ميخواد نشون بده هيچ کاستی! نسبت به بهترين های دنيا نداره اما روبن با تجربه تر درست ميگه و نه تنها از نظر اخلاقی درست نيست بلکه واسه خودش هم خوب نيست و ممکنه روش خطا کنن به تلافی و مصدوم بشه…و کمی هم فروتنی اصلاً بد نيست!
شورله تو جام جهانی به الجزاير گل پشت پا به سبک رباح ماجر زد اما جلو برزيل از اين حرکت های نمايشی نداشتيم و نگفتيم هم اين تلاش کردن برای کسب بهترين نتيجه و زدن گل های فراوان بخشی از فوتبال ما هست!!

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

2 comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بهترین برندهای آرایشی

فروشگاه اینترنتی بورچین

قالب وردپرس

قالب وردپرس