نحوه ساختن گوشواره کادویی

گوشواره یکی از جواهرها است که از زمان گذشته تاکنون و در فرهنگهای مختلف زنان و مردان استفاده می‌کردند و به گوش خود نصب می‌کردند.

چگونه گوشواره کادویی بسازیم

ابزار مورد نیاز برای ساختن گوشواره کادویی:

چگونه گوشواره کادویی بسازیم

نخستین نشانه‌های گوشواره را می‌توان در تمدن ایلام یافت. در آثار برجای مانده، گوشواره‌هایی مربوط به این دوران یافت شده است.پس از آن نیز در پیکره‌های تخت جمشید می‌توان کاربرد گوشواره را در میان مردان در آن دوران (نزدیک به ۲۵۰۰ سال گذشته) دید. برگوش چپ مرد نمکی پیدا شده در معدن نمک زنجان که مردی از مردمان روزگار ساسانی است نیز گوشواره‌ای از جنس طلا آویخته بود

چگونه گوشواره کادویی بسازیم

با کمی تغییرات می توان گوشواره های جالبی ساخت

چگونه گوشواره کادویی بسازیم

ساختن گوشواره کادویی

چگونه گوشواره کادویی بسازیم

می تونید با استفاده از سی دی هایی که خراب شدن و یا سی دی هایی که دیگه ازشون استفاده نمی کنید گوشواره هایی کاملا فانتزی و زیبا بسازیید که شبیه به بال پروانه باشه. برای ساخت این گوشواره پروانه ای لازمه فقط این ویدیو رو ببینید و با انجام مرحله به مرحله آن چه در این ویدیو میبینید، این گوشواره های زیبا رو به راحتی درست کنید و از اون ها در مجالس و مهمانی هایتان استفاده کنید. درخششی که سی دی های استفاده شده در این گوشواره ها دارن اونها رو کاملا به گوشواره های فانتزی و شیکی تبدیل کرده که مطمئنا شما از داشتنشون خوشحال خواهید شد. برای درست کردن این گوشواره ها به یک سی دی خراب و یا غیرقابل استفاده نیاز دارید و یک جفت آویز گوش و یک ماژیک مشکی.

چگونه گوشواره کادویی بسازیم

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بهترین برندهای آرایشی

فروشگاه اینترنتی بورچین

قالب وردپرس

قالب وردپرس