آموزش چرخاندن مداد روی انگشت

چرخاندن مداد را می توان یک تفریح جالب دانست. آیا تا به حال کسی را دیده اید که در کلاس یا در دفتر کار می کند، مداد یک مداد در اطراف انگشت شست؟ آیا تا به حال تعجب کرده اید که چگونه این فریب بدون دردسر خودتان را انجام دهید؟ مراحل مورد نیاز برای چرخاندن مداد در اطراف انگشت شست آسان است، اما سخت استاد. با تمرین فراوان، شما به زودی مداد خود را مثل یک باتوم می چرخانید! برای شروع به مرحله 1 مراجعه کنید.

مراحل چرخاندن مداد روی انگشت:

مداد بین انگشت اشاره، انگشت متوسط و انگشت خود را نگه دارید. مداد خود را در دست غالب خود دريافت کنيد – شاخص و انگشت مياني خود را از هم جدا کنيد و در عرض عرض انگشت شست خود قرار بگيريد. به عبارت دیگر، اگر مداد در آن وجود نداشته باشد، انگشت شست شما باید بتواند بین انگشتان دست شما و انگشتان محکم قرار گیرد.

نظرات مختلفی در مورد اینکه بخشی از مداد رنگی که باید در اختیار داشته باشید متفاوت است. بعضی ترجیح می دهند مداد را در وسط، در نزدیکی مرکز جاذبه خود بگیرند، در حالی که دیگران می خواهند که دست خود را در انتهای مداد قرار دهند. این برای شماست – آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی آسانتر شده است.

نحوه چرخاندن مداد روی انگشت

انگشت میانی خود را مانند یک ماشه بکشید. در این ترفند، انگشت میانی شما بیشترین انرژی را برای چرخاندن مداد به شما می دهد. چسباندن مداد بین انگشت شست، انگشت، انگشت و انگشتان انگشتتان همانطور که در بالا توضیح داده شد، انگشت خود را به سمت داخل حرکت دهید یا انگشتان خود را به سمت انگشتان خود بکشید، مثل انگشت شست شما. در حالت ایده آل، این باعث می شود که مداد شما شروع به چرخش انگشتان شما کند. اگر از گرفتن مداد در انگشت شست خود دچار مشکل شده اید، دست خود را دوباره بررسی کنید – اگر انگشت و انگشت شصت وسط انگشت خود را به یکدیگر نزدیک کنید، ممکن است شما مداد را به انگشت شست خود بکشید، نه اطراف آن.

برای رسیدن به مقدار مطلوب نیرویی که انگشت خود را حرکت می دهد، روی حیله و تزویر است. مداد بسیار زیاد باعث می شود که مداد به پرواز برسد، اما اگر از نیروی کمتری استفاده کنید، مداد آن را به طور کامل در اطراف انگشت شست ندارد. تمرین کامل می شود – با گذشت زمان، شما احساس می کنید که چقدر نیروی چرخش مداد را «درست» می کند.

رول مچ دست خود را برای کمک به گرفتن مداد در اطراف انگشت شست خود را. مبتدی ها در ابتدا با مداد در حال چرخش مشکل هستند. اغلب، آنها می توانند مداد را به طور کامل بر روی انگشت شست قرار دهند. برای این که راحت تر باشید، سعی کنید دست مچ دست خود را همانطور که انگشت خود را می کشید بکشید. به آرامی خود را مچ دست (به عنوان اگر شما به نوبه خود دستگیره) دور از بدن خود را به عنوان شما را “کشیدن” خود را. این باعث می شود حرکت مداوم در مداد ادامه یابد و به عنوان یک مزیت اضافه کمک می کند تا انگشتان خود را از مسیر مداد در حال چرخش نگه دارید.

حرکت انگشتان خود را از راه، به طوری که آنها چرخش مداد را مسدود نمی کند. هنگامی که شما یاد می گیرید که چگونه یک مداد را بچرخانید، مهم است که از موقعیت انگشتان خود پس از ابتدای “کشیدن” از انگشت خود را، آگاه باشید. یک اشتباه رایج در میان مبتدیان این است که به طور ناخودآگاه مسیر ریسندگی مداد را با شاخص یا انگشت میانی خود مسدود کنند. چندین تکنیک برای نگه داشتن انگشتانتان از راه وجود دارد – دو مورد زیر ذکر شده است:

  • پس از اولین “کشیدن”، انگشتان دست و انگشت خود را به گونه ای قرار دهید که زیر انگشت شست شما قرار گیرد. مداد باید روی انگشت شست انگشتان دست شما چرخید.
  • همزمان انگشت میانی خود را در مفصل نزدیکترین دست خود قرار دهید و انگشت اشاره خود را تا آنجا که ممکن است گسترش دهید. انگشت میانی شما باید در انتهای انگشت شست قرار گیرد. مداد پرینت باید انگشت اشاره خود را بلند کند.

مداد را بگیر بخش قابل توجهی از چرخاندن یک مداد، الزاما به مداد رسم نخواهد بود – این واقعیت است که شخص در حال چرخاندن مداد می تواند مداد را به راحتی بچرخاند و ترفند را دوباره و دوباره تکرار کند. هنگامی که شما آویزان کردن مداد خود را به دست آوردید، کار را روی “مداد کردن” مداد بدون بیرون آوردن آن انجام دهید. بعد از یک نوبت، زاویه چرخش مداد خود را به طرف انگشت خود می اندازید. همانطور که با انگشت میانی خود تماس می گیرد، انگشت شست و انگشت خود را برای حمایت از مداد از طرف مقابل، از انگشت خود استفاده کنید.

چند نکته در مورد چرخاندن مداد روی انگشت :

  • با چند مداد مختلف این تمرین را تکرار کنید
  • سعی کنید برای تمرین مدادهایی با طول و وزن متفاوت انتخاب کنید

منبع: wikihow

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4 امتیاز, میانگین: 4٫00 از 5)
Loading...

2 comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بهترین برندهای آرایشی

فروشگاه اینترنتی بورچین

قالب وردپرس

قالب وردپرس