بسیاری از مردم از ما سؤال می کنند: چگونه می توانم رتبه الکسا را ​​بهبود ببخشم؟ ما می دانیم که این متریک برای شما و تجارت شما چقدر مهم است. به عنوان یک معیار عمومی ، تبلیغ کنندگان ، سرمایه گذاران و شرکای احتمالی رتبه الکسا را ​​جستجو می کنند و از آن به عنوان روشی برای ارزیابی ارزش تجارت شما استفاده می کنند.

 

الکسا چیست؟

الکسا محصولی از آمازون است که با توجه به عملکرد آنها ، رتبه وب سایت ها را حفظ می کند. در مورد وب سایت ، تعداد روزانه بازدید کنندگان و بازدید از صفحه ، رتبه الکسا در وب سایت ها را تعیین می کند.

ترافیک بیشتر = افزایش در رتبه بندی الکسا

 

مهمترین بخش رتبه بندی الکسا ، دادن ارزش بیشتر به جستجوی ترافیکی است که از یک وب سایت عبور می کند. این بدان معناست که ، وقتی بازدید کننده هایی که نوار ابزار الکسا را ​​در مرورگر خود نصب کرده و از سایت شما بازدید کنند ، رتبه وب سایت شما افزایش می یابد.

نکات مهم برای “افزایش رتبه الکسا” یک سایت :

1. محتوای با کیفیت بنویسید

همانطور که می دانید محتوا قسمت اصلی هر وب سایت است. اگر از محتوای غیر کپی برای هر وب سایت و همچنین ارسال ها استفاده می کنید ، مطمئناً رتبه الکسا شما بهبود می یابد.

محتوای منحصر به فرد = بهبود رتبه بندی موتور جستجو سایت = افزایش رنک الکسا

در واقع ، موتور جستجو عاشق محتوای منحصر به فرد هر وب سایت و ارسال های آنها نیز هست. اگر محتوای شما بی نظیر باشد ، رتبه بندی موتورهای جستجو بهبود می یابد و اگر رتبه موتورهای جستجو بهبود یابد ، Alexa نیز بهبود می یابد. (محتوا پادشاه است)

 

 

افزایش رنک الکسا

 

2. نوار ابزار Alexa را نصب کنید

این بهترین راه برای افزایش رنک الکسا است زیرا تمام بازدیدهای شما به وب سایتهای شما در رتبه شما منعکس می شود. این برنامه شامل مسدود کننده پاپ ، جعبه ورود موتور جستجو ، پیوندی به سایت amazon.com و اطلاعات مربوط به رتبه بندی فعلی الکسا است.

 

3 . با کلید واژه های مرتبط که باعث ترافیک سایت شما می شوند کار کنید

برای ارتقاء رتبه سایت خود در الکسا ، باید با کلمات کلیدی هدفمند ، مرتبط و آورنده ترافیک کار کنید. توصیه می شود قبل از پیشروی برای ارتقاء وب سایت خود ، به جستجوی کلید واژه ها بروید. برای توسعه محتوای با کیفیت غنی ، شما باید کلمات کلیدی را هدف قرار دهید. بسیاری از ابزارهای رایگان (مانند Google Ads) برای یافتن کلمات کلیدی مربوط به حوزه های مربوطه بصورت آنلاین در دسترس هستند. شما حتی می توانید ابزار دشواری کلمات کلیدی Alexa را امتحان کنید .

 

4. ارسال مطلب 

مفیدترین و مهمترین قسمت ، ارسال مطالب با کیفیت است تا بتوانید بیشتر و بیشتر از موتور جستجوی ترافیک استفاده کنید که به شما در بهبود رتبه الکسا کمک می کند.

 

بک لینک خوب به معنی = لینک های Dofollow است.

افزایش لینک Dofollow = افزایش روابط عمومی

افزایش روابط عمومی = وب سایت به اندازه کافی قادر به حمایت مالی ، بازاریابی وابسته و غیره است.

 

 

برای افزایش رتبه الکسا از تگ های ALT در تصاویر و لینکها استفاده کنید

 

 

5. شبکه های اجتماعی :

در واقع ، شبکه های اجتماعی تعداد بازدید کنندگان به وب سایت های شما را به ارمغان می آورد و با توجه به افزایش تعداد بازدید کنندگان، رتبه الکسا قطعاً بهبود می یابد. انواع وب سایت های شبکه های اجتماعی وجود دارد که به شما کمک می کند تعداد بازدید کنندگان را بدست آورید.

 

6. کار بر روی لینک های با کیفیت :

برای افزایش رتبه الکسا، به دنبال تولید بک لینک های بیشتر و با کیفیت توسط کارشناسان پیشنهاد می شود. بک لینک ها با کیفیت به موتور جستجو کمک می کنند تا به وضوح قدرت و کیفیت سایت شما را تعریف کند. در نتیجه باعث افزایش رتبه الکسا سایت شما می شود.

7. سایت خود را برای خطاهای مؤثر تجزیه و تحلیل کنید :

برای افزایش رتبه سایت الکسا باید اطمینان حاصل کنید که سایت شما به درستی کار می کند ، تمام صفحات وب موجود در دسترس هستند و سایت شما خطایی را ایجاد نمی کند که می تواند مانعی در تلاشهای SEO شما ایجاد کند. موتورهای اصلی جستجو مانند گوگل خطاهای سایت را بسیار عمیق مشاهده می کنند و در صورت مشاهده هرگونه خطایی در صفحه وب ، سایت شما نمی تواند در نتایج جستجو قرار گیرد.

برای تجزیه و تحلیل وب سایت یک ابزار حسابرسی پیشرفته در Alexa.com وجود دارد . یک بار آن را امتحان کنید و خطاهای جدی و سایر موارد فنی را که می توانید برای بهبود رتبه الکسا خود اصلاح کنید ، پیدا کنید.

 

 

راه های افزایش رتبه الکسا

 

 

8. افزایش ترافیک جستجو در وب سایت خود :

به دلیل ترافیک بیشتر و بیشتر موتورهای جستجو ، ترافیک وب سایت بهبود می یابد. اگر وب سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجوگر فهرست بندی می شود ، ترافیک  بیشتری خواهید گرفت که به موجب آن رتبه بندی الکسا افزایش می یابد.

نکات SEO :

• از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید (از کلمات کلیدی در هر یک از عنوان های صفحه وب ، توضیحات ، نام دامنه خود استفاده کنید)

• از  تگ های ALT  در تصاویر و لینکها استفاده کنید.

• از برچسب های مناسب Anchor استفاده  کنید.

• از کلمات کلیدی استراتژیک در عنوان متا استفاده کنید.

• یک بهینه سازی مناسب در سایت و خارج از سایت انجام دهید.

• بک لینک های خوبی که می توانند در موتورهای جستجوگر سایت شما را در رده بالایی قرار دهند.

• با کمک کلمات Google Ad یا Microsoft Ad Center ترافیک پولی دریافت کنید .

 

9. مهمترین نکات در پایان :

من این نکته را طبق اساس تجربه خود مطرح می کنم. توصیه می کنم اگر دارای چندین مروگر هستید ، وب سایت خود را به عنوان یک وب سایت پیش فرض در همه آنها قرار دهید ، ویجت Alexa یا Toolbar را در همه مرورگرهای خود نصب کنید. محتوای خود را تا آنجا که می توانید در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و هفته به هفته تغییر در رتبه بندی الکسا را ​​مشاهده کنید.

 

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (هیچ امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بهترین برندهای آرایشی

فروشگاه اینترنتی بورچین

قالب وردپرس

قالب وردپرس