اگه میخوای در ورزش پار کور موفق بشی برای خودت حرفی برای گفتن داشته باشی این کارها را انجام بده :

-استایل و شیوه‌ی خودت رو توسعه بده

هنگامی که شروع به کار کردن با یک آموزش دهنده (استاد) و دیگر شاگردان، می‌کنی، متوجه خواهی شد که هر کسی برای رسیدن به یک سطح بالاتر راه و روش خودش رو داره. هیچکدام از این‌ها اشتباه نیستند. تمام کاری که باید انجام بدی، اینه که کدوم راه‌ و روش با طبیعت تو سازگارتره.

  • ویدیو‌ها رو ببین و نحوه‌ی کار دیگران رو تماشا کن. ولی فقط به خاطر هدف. اگه این کار به تمرین کردن‌هات کمک می‌کنه. این کارو ادامه بده و سعی نکن که عادتت رو تغییر بدی. ولی اگه دیدی بهت آسیب می‌زنه و برات مناسب نیست، دست از این کار بکش. چیزی که برای طبیعت و سرشت تو میاد و مناسبه شاید برای دیگری اینطور نباشه.

 

ورزش پارکور

 

۲-یک آکادمی پیدا کن و یا این‌که با دیگران تمرین کن

کار کردن با یه نفر حرفه‌ای، امتیاز و مزیتی داره که با هیچ مقدار تمرین کردنی برابر نیست. کار کردن با دیگران، این فرصتو به تو میده که خودت رو کشف کنی و انتقاد از مهارت‌ها و تکنیک‌هات از طرف مقابل، باعث می‌شه که اونا رو بهبود ببخشی.

  • اگه هیچ آکادمی در نزدیکی محل شما نیست، از باشگاه‌های ورزشی محلی استفاده کن. یه فرد حرفه‌ای تمام چیزی که بهش نیاز داری رو بهت یاد نخواهد داد بلکه تو را برای این توانایی‌ها آماده خواهد کرد همچنین توجه ویژه‌ای به ایمنی تو خواهند داد.
  • اگه تمرین کردن با دیگران رو انتخاب کردی، تعداد اون نفرات کم باشه. اگه تعداد نفرات زیاد باشه باعث بحث‌هایی مثل رجز خوانی و به رخ کشیدن توانایی‌ها میشه. تمرین کردن، باید به صورت همکاری باشه، نه این که یه نفر از بقیه بخواد که ازش پیروی کنند.

۳-چیز‌های مشترک بین A وB رو انتخاب کن

چه تنهایی کار کنی و چه با دیگران، این یه توصیه‌ی خوبیه. همیشه یه نقطه‌ی شروع و یه نقطه‌ی پایان رو ایجاد کن. ممکنه راه‌های بی‌شماری وجود داشته باشن، ولی همیشه یک شروع و یک پایان وجود خواهد داشت.

  • هدف اینه که به نقطه‌ی نهایی و مقصد، تا حدی که ممکنه سریع‌تر برسیم. نه این که چند تا پرش چشمگیر داشته باشیم و یا از چند تا دیوار بتونیم بالا بریم. راهی رو انتخاب کن که در ساده بودن و یا بزرگ و باعظمت بودن، برجسته و زبانزد نباشه.

 

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (هیچ امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بهترین برندهای آرایشی

فروشگاه اینترنتی بورچین

قالب وردپرس

قالب وردپرس