عطرو ادکلن‌های اماراتی یک دهه از فعالیت‌شان در صنعت عطرسازی می‌گذرد. در این سال‌ها توانسته‌اند جایگاه ویژه‌ای را در میان برندهای معروف عطرسازی در دنیا کسب کنند. عطرهای اماراتی را به دو دسته تقسیم می‌کنند: دسته اول عطرهای شرکتی و دسته دوم عطرهای اصل.

عطرهای شرکتی اماراتی

عطرهای شرکتی اماراتی به منظور پایین آوردن قیمت تمام شده عطر در بازار و به صورت کاملا قانونی و با اجازه برند اصلی دست به تولیدات عطر مشابه به عطر اصلی می‌زند. رایحه این عطرها مشابه به عطرهای اصلی بوده و ازهمان کیفیت برخوردار است. بسته بندی و طراحی شیشه عطرهای شرکتی اماراتی کلا توسط این شرکت‌ها انجام می‌شود. آنها به صورت کاملا قانونی حق این را دارند که محصولات خود را بفروشند. مانند برندهای فراگرنس ورد و جانوین و…

معرفی برند جانوین

برند جانوین یک برند نوظهور که در زمینه ی تولید انواع ادکلن و اسپری و دئودورانت فعالیت دارد . ادکلن جانوین  ساخت کشور امارات متحده است که اخیرا در ایران نیز مورد استقال زیاد قرار گرفته است .

معرفی برند روونا

شرکت ادکلن روونا یک شرکت تولید کننده عطر و ادکلن دو تابیعتی فرانسه و امارت متحده عربی است، که انواع رایحه های ادکلن های برند مشهور جهان از آمریکایی، اسپانیایی و … گرفته را تولید و همچنین بطری شیشه مختص آن برندها را در کالکشن و مجموعه های زیاد و گسترده وارد بازار می کند.

تفاوت جانوین و روونا

از لحاظ کیفیت هر دو برند تقریبا ماندگاری و پخش یکسانی دارند ولی عمده تفاوت ادکلن روونا و جانوین ظاهر محصولات است.

ادکلن های جانوین بصورت ادکلن مینیاتوری و از لحاظ ظاهری مشابه ادکلن اصلی ساخته شده اند ولی ادکلن روونا بصورت قلمی تولید شده است.

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (هیچ امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بهترین برندهای آرایشی

فروشگاه اینترنتی بورچین

قالب وردپرس

قالب وردپرس