بی‌مشکل: همانطور که می‌دانید، امروزه تعداد عمل بینی، به عنوان یک عمل زیبایی، روز به روز در حال افزایش است. به همین خاطر بهتر است قبل از انجام عمل بینی با آن بیشتر آشنا شوید. یکی از اصطلاحاتی که در شرح عمل بینی با آن مواجه می‌شوید تامپون است. یکی از سوال‌های متداول کسانی که عمل بینی انجام داده‌اند، این است که چند روز بعد از عمل بینی تامپون برداشته میشود؟

چند روز بعد از عمل بینی تامپون برداشته میشود؟

بهتر است قبل از هر چیزی ببینیم تامپون چیست و چه کاربردی دارد؟ تامپون یکی از وسیله‌هایی است که از آن در جراحی بینی استفاده می‌شود؛ جراحان بینی از تامپون برای باز نگه داشتن، نرم کردن جراحت داخل بینی و پیشگیری از خونریزی جای زخم استفاده می‌کنند. همچنین یکی از دلایل استفاده از تامپون، تاثیر آن در فرم دهی بینی است. معمولا استفاده از تامپون‌ها به نظر جراح بستگی دارد و ممکن است بنا به صلاح دید پزشک، نیازی به استفاده از تامپون بعد از عمل بینی نباشد.

از آنجایی که تامپون بیشتر برای جلوگیری از خونریزی بعد از عمل بینی کاربرد دارد، استفاده از آن برای کسانی تجویز می‌شود که با خونریزی بعد از عمل مواجه شده‌اند. معمولا استفاده از تامپون بینی برای این دسته از افراد، به مدت 5 تا 7 روز، بنا به نظر پزشک تجویز می‌شود و این افراد می‌توانند پس از گذشت 1 هفته از عمل خود، دیگر از تامپون استفاده نکنند.

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (هیچ امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بهترین برندهای آرایشی

فروشگاه اینترنتی بورچین

قالب وردپرس

قالب وردپرس